KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13242208
nr 1324 2208
Max Brüning
(1887-1968)
Etsning, Max Brüning (1887-1968), modell. Signerad. Motivet: 37x16 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:31:53
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr